15/03/2011

IleMamLat? - Aplikacja Facebook

Aplikacja dostępna pod adresem http://apps.facebook.com/ilemamlat przygotowana została na podstawie serwisu ilemamlat.pl. Jedyną różnicą jest rozszerzenie aplikacji do działania w dwóch wersjach językowych (dostępna wersja polska i angielska). W zależności od języka w jakim użytkownik używa Facebook'a w takiej wersji wyświetlać się będzie aplikacja.

Dla administratorów Fan Page przygotowana została możliwość dodania aplikacji w formie zakładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można udostępnić swoim fanom chwilę zabawy w ramach swojej strony.

Zapraszamy!

Platforma Bedrock

Platforma Bedrock to autorska platforma powstała dla potrzeb  Purple Stone służąca do budowy zarówno prostych aplikacji jak i rozbudowanego wielopoziomowego oprogramowania webowego. Stworzona została przez doświadczonych programistów, śledzących trendy na prężnie rozwijającym się rynku nowoczesnych technologii. Powstała po to, by zaspokoić potrzeby wymagających Klientów, przyspieszyć proces tworzenia oprogramowania, a przede wszystkim zminimalizować powstawanie błędów.