15/03/2011

IleMamLat? - Aplikacja Facebook

Aplikacja dostępna pod adresem http://apps.facebook.com/ilemamlat przygotowana została na podstawie serwisu ilemamlat.pl. Jedyną różnicą jest rozszerzenie aplikacji do działania w dwóch wersjach językowych (dostępna wersja polska i angielska). W zależności od języka w jakim użytkownik używa Facebook'a w takiej wersji wyświetlać się będzie aplikacja.

Dla administratorów Fan Page przygotowana została możliwość dodania aplikacji w formie zakładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można udostępnić swoim fanom chwilę zabawy w ramach swojej strony.

Zapraszamy!

Aplikacje mobilne

Dynamiczny rozwój Internetu i nowoczesnych technologii sprawia, że coraz więcej urządzeń powstaje głównie po to, by ułatwić nam  prace i życie.

Purple Stone tworzy aplikacje mobilne  od podstaw. Są one dynamiczne, odpowiadające indywidualnym potrzebom każdego z Klientów. Skutecznie wdrażamy je na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych firmy Apple (iPhone, iPad), z systemem Google Android (np. Samsung Galaxy Tab) oraz z systemem Microsoft Mobile 6.x lub Microsoft Phone 7 (np. HTC HD7). Dzięki naszym  nowatorskim rozwiązaniom te mobilne sprzęty mogą być  jeszcze bardziej funkcjonalne.