15/03/2011

IleMamLat? - Aplikacja Facebook

Aplikacja dostępna pod adresem http://apps.facebook.com/ilemamlat przygotowana została na podstawie serwisu ilemamlat.pl. Jedyną różnicą jest rozszerzenie aplikacji do działania w dwóch wersjach językowych (dostępna wersja polska i angielska). W zależności od języka w jakim użytkownik używa Facebook'a w takiej wersji wyświetlać się będzie aplikacja.

Dla administratorów Fan Page przygotowana została możliwość dodania aplikacji w formie zakładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można udostępnić swoim fanom chwilę zabawy w ramach swojej strony.

Zapraszamy!

Aplikacje webowe

Coraz więcej firm odpowiada na potrzeby społeczeństwa informacyjnego i decyduje się na wdrożenie zdalnych rozwiązań, w oparciu o które może bardziej zautomatyzować swoją pracę, a także budować trwałe relacje z klientami.

Zespół Purple Stone kompleksowo pomaga w bezpiecznym przeprowadzaniu tej inwestycji, począwszy od analizy potrzeb i doboru do nich najbardziej optymalnego rozwiązania, poprzez wdrożenie,  zabezpieczenie, udostępnienie go zdalnie i monitorowanie poprawności jego działania.