Integracja z Facebookiem
01/03/2011

Integracja z Facebookiem

Chcąc w jak największym stopniu zintegrować naszą stronę firmową z serwisem Facebook, stworzyliśmy aplikację fb do automatycznego importu galerii, prezentujących zdjęcia realizowanych zleceń.

Wkrótce postaramy się dodać kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami szeroko pojętych aplikacji Facebook, które od prostych widgetów, przez gry społecznościowe po zaawansowane sklepy, potrafią w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością.

Rozpoczęcie przygody z aplikacjami Facebook proponujemy od katalogu dostępnego na stronie www.facebook.com/apps, by następnie zgłębić aspekty techniczne na stronie developers.facebook.com. Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy i przygotujemy najlepsze rozwiązanie spełniające postawione założenia.

Aplikacje Facebook

Imponująca i stale powiększająca się liczba osób korzystających codziennie z Facebooka, sprawia, że zarówno duże jak i małe firmy obowiązkowo włączają go do swoich strategii i planów marketingowych.  Aby efektywnie i skutecznie prowadzić  te działania, potrzebują dedykowanych, starannie przygotowanych aplikacji, dzięki którym wzbudzą duże zainteresowanie społeczności i zrealizują wytyczone zadania.

Zespół doświadczonych programistów Purple Stone czynnie bierze udział w rewolucji na tym rynku, wspierając swoimi pomysłowymi realizacjami firmy i przedsiębiorstwa, które chcą wyróżnić się z tłumu na tle setek powstających dziennie profili społecznościowych.