Integracja z Facebookiem
01/03/2011

Integracja z Facebookiem

Chcąc w jak największym stopniu zintegrować naszą stronę firmową z serwisem Facebook, stworzyliśmy aplikację fb do automatycznego importu galerii, prezentujących zdjęcia realizowanych zleceń.

Wkrótce postaramy się dodać kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami szeroko pojętych aplikacji Facebook, które od prostych widgetów, przez gry społecznościowe po zaawansowane sklepy, potrafią w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością.

Rozpoczęcie przygody z aplikacjami Facebook proponujemy od katalogu dostępnego na stronie www.facebook.com/apps, by następnie zgłębić aspekty techniczne na stronie developers.facebook.com. Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy i przygotujemy najlepsze rozwiązanie spełniające postawione założenia.

Aplikacje webowe

Coraz więcej firm odpowiada na potrzeby społeczeństwa informacyjnego i decyduje się na wdrożenie zdalnych rozwiązań, w oparciu o które może bardziej zautomatyzować swoją pracę, a także budować trwałe relacje z klientami.

Zespół Purple Stone kompleksowo pomaga w bezpiecznym przeprowadzaniu tej inwestycji, począwszy od analizy potrzeb i doboru do nich najbardziej optymalnego rozwiązania, poprzez wdrożenie,  zabezpieczenie, udostępnienie go zdalnie i monitorowanie poprawności jego działania.