28/02/2011

Magoo - Analiza Marży

Marża jako jeden z podstawowych wskaźników finansowych pozwala kadrze zarządzającej ocenić sytuację w przedsiębiorstwie. W przypadku realizacji wielu transakcji jej obliczenie i stałe monitorowanie może być bardzo trudne i czasochłonne. Z pomocą przychodzą nam systemy informatyczne, dzięki którym aktualny stan marży możemy otrzymać po kliknięciu jednego przycisku.

W taką właśnie funkcję został wyposażony system Magoo. Dla każdego zamówienia zrealizowanego w przedsiębiorstwie operator ma możliwość przeglądu szeregu wskaźników. Dodatkowo zostały zaimplementowane filtry umożliwiające analizę marży dla określonych parametrów takich jak kontrahent, pracownik, czy oddział. Co więcej użytkownik może wskazać okres dla jakiego ma zostać przeprowadzona analiza. Ważną funkcją jest również eksport wygenerowanych danych do pliku w formacie Microsoft Excel 2007.

Ponieważ sam system Magoo nie przechowuje faktur zakupu ani sprzedaży dane te musiały zostać pobrane z systemu Optima. Szybką i efektywną wymianę i analizę danych umożliwiły specjalnie przygotowane procedury bazy danych Microsoft SQL 2008 R2.

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.