14/03/2011

Najnowsze Demoty - Aplikacja Facebook

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa aplikacja w serwisie Facebook.com - Najnowsze Demoty. Aplikacja umożliwia przeglądanie i komentowanie najnowszych demotywatorów bez opuszczania Facebook'a.

Aby przeglądać najnowsze demotywatory wystarczy zezwolić aplikacji na dostęp do podstawowych danych. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania demotywatorów umieszczeonych zarówno na tzw. "głównej", jak i w "poczekalni". Serwis automatycznie, co jakiś czas aktualizuje dane, aby prezentowane demotywatory były aktualne.

Warte uwagi jest, że aplikacja może zostać umieszczona jako zakładka na Fan Page'u. Administratorzy stron mogą zarządzać demotywatorami wyświetlanymi na ich stronie w aplikacji.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji i podzielenia się uwagami.

Najnowsze-Demoty.pl

Aplikacje Facebook

Imponująca i stale powiększająca się liczba osób korzystających codziennie z Facebooka, sprawia, że zarówno duże jak i małe firmy obowiązkowo włączają go do swoich strategii i planów marketingowych.  Aby efektywnie i skutecznie prowadzić  te działania, potrzebują dedykowanych, starannie przygotowanych aplikacji, dzięki którym wzbudzą duże zainteresowanie społeczności i zrealizują wytyczone zadania.

Zespół doświadczonych programistów Purple Stone czynnie bierze udział w rewolucji na tym rynku, wspierając swoimi pomysłowymi realizacjami firmy i przedsiębiorstwa, które chcą wyróżnić się z tłumu na tle setek powstających dziennie profili społecznościowych.