14/03/2011

Najnowsze Demoty - Aplikacja Facebook

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa aplikacja w serwisie Facebook.com - Najnowsze Demoty. Aplikacja umożliwia przeglądanie i komentowanie najnowszych demotywatorów bez opuszczania Facebook'a.

Aby przeglądać najnowsze demotywatory wystarczy zezwolić aplikacji na dostęp do podstawowych danych. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania demotywatorów umieszczeonych zarówno na tzw. "głównej", jak i w "poczekalni". Serwis automatycznie, co jakiś czas aktualizuje dane, aby prezentowane demotywatory były aktualne.

Warte uwagi jest, że aplikacja może zostać umieszczona jako zakładka na Fan Page'u. Administratorzy stron mogą zarządzać demotywatorami wyświetlanymi na ich stronie w aplikacji.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji i podzielenia się uwagami.

Najnowsze-Demoty.pl

Platforma Bedrock

Platforma Bedrock to autorska platforma powstała dla potrzeb  Purple Stone służąca do budowy zarówno prostych aplikacji jak i rozbudowanego wielopoziomowego oprogramowania webowego. Stworzona została przez doświadczonych programistów, śledzących trendy na prężnie rozwijającym się rynku nowoczesnych technologii. Powstała po to, by zaspokoić potrzeby wymagających Klientów, przyspieszyć proces tworzenia oprogramowania, a przede wszystkim zminimalizować powstawanie błędów.