14/03/2011

Najnowsze Demoty - Aplikacja Facebook

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa aplikacja w serwisie Facebook.com - Najnowsze Demoty. Aplikacja umożliwia przeglądanie i komentowanie najnowszych demotywatorów bez opuszczania Facebook'a.

Aby przeglądać najnowsze demotywatory wystarczy zezwolić aplikacji na dostęp do podstawowych danych. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania demotywatorów umieszczeonych zarówno na tzw. "głównej", jak i w "poczekalni". Serwis automatycznie, co jakiś czas aktualizuje dane, aby prezentowane demotywatory były aktualne.

Warte uwagi jest, że aplikacja może zostać umieszczona jako zakładka na Fan Page'u. Administratorzy stron mogą zarządzać demotywatorami wyświetlanymi na ich stronie w aplikacji.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji i podzielenia się uwagami.

Najnowsze-Demoty.pl

Aplikacje mobilne

Dynamiczny rozwój Internetu i nowoczesnych technologii sprawia, że coraz więcej urządzeń powstaje głównie po to, by ułatwić nam  prace i życie.

Purple Stone tworzy aplikacje mobilne  od podstaw. Są one dynamiczne, odpowiadające indywidualnym potrzebom każdego z Klientów. Skutecznie wdrażamy je na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych firmy Apple (iPhone, iPad), z systemem Google Android (np. Samsung Galaxy Tab) oraz z systemem Microsoft Mobile 6.x lub Microsoft Phone 7 (np. HTC HD7). Dzięki naszym  nowatorskim rozwiązaniom te mobilne sprzęty mogą być  jeszcze bardziej funkcjonalne.