04/03/2011

Serwis www.IleMamLat.pl

Kilka dni temu uruchomiony został serwis www.IleMamLat.pl. Jedyny w Polsce portal umożliwiający zgadywanie wieku osób na zdjęciach. Jeżeli zastanawiasz się na ile lat wyglądasz na zdjęciach - wystarczy dodać je do serwisu, aby w krótkim czasie się przekonać.

Serwis udostępnia użytkownikom zaawansowane statystyki dotyczące dodawanych zdjęć. Zostały one podzielone według płci oraz wieku. Użytkownik ma również dostęp do statystyk prezentujących jak dobrze ocenia wiek innych osób.

Całość serwisu została zintegrowana z serwisem Facebook.com, dzięki czemu bardzo łatwo można dodać zdjęcia wcześniej dodane w serwisie Facebook.com - wystarczy kliknąć, określić wiek, a zdjęcie samo zostanie pobrane.

Co więcej za kilka dni zostanie udostępniona aplikacja Facebook umożliwiająca pełną funkcjonalność portalu IleMamLat.pl z poziomu serwisu Facebook.com

 

Zapraszamy do odwiedzin www.IleMamLat.pl

Aplikacje webowe

Coraz więcej firm odpowiada na potrzeby społeczeństwa informacyjnego i decyduje się na wdrożenie zdalnych rozwiązań, w oparciu o które może bardziej zautomatyzować swoją pracę, a także budować trwałe relacje z klientami.

Zespół Purple Stone kompleksowo pomaga w bezpiecznym przeprowadzaniu tej inwestycji, począwszy od analizy potrzeb i doboru do nich najbardziej optymalnego rozwiązania, poprzez wdrożenie,  zabezpieczenie, udostępnienie go zdalnie i monitorowanie poprawności jego działania.