15/03/2011

IleMamLat? - Aplikacja Facebook

Aplikacja dostępna pod adresem http://apps.facebook.com/ilemamlat przygotowana została na podstawie serwisu ilemamlat.pl. Jedyną różnicą jest rozszerzenie aplikacji do działania w dwóch wersjach językowych (dostępna wersja polska i angielska). W zależności od języka w jakim użytkownik używa Facebook'a w takiej wersji wyświetlać się będzie aplikacja.

Dla administratorów Fan Page przygotowana została możliwość dodania aplikacji w formie zakładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można udostępnić swoim fanom chwilę zabawy w ramach swojej strony.

Zapraszamy!

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.