Integracja z Facebookiem
01/03/2011

Integracja z Facebookiem

Chcąc w jak największym stopniu zintegrować naszą stronę firmową z serwisem Facebook, stworzyliśmy aplikację fb do automatycznego importu galerii, prezentujących zdjęcia realizowanych zleceń.

Wkrótce postaramy się dodać kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami szeroko pojętych aplikacji Facebook, które od prostych widgetów, przez gry społecznościowe po zaawansowane sklepy, potrafią w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością.

Rozpoczęcie przygody z aplikacjami Facebook proponujemy od katalogu dostępnego na stronie www.facebook.com/apps, by następnie zgłębić aspekty techniczne na stronie developers.facebook.com. Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy i przygotujemy najlepsze rozwiązanie spełniające postawione założenia.

Platforma Bedrock

Platforma Bedrock to autorska platforma powstała dla potrzeb  Purple Stone służąca do budowy zarówno prostych aplikacji jak i rozbudowanego wielopoziomowego oprogramowania webowego. Stworzona została przez doświadczonych programistów, śledzących trendy na prężnie rozwijającym się rynku nowoczesnych technologii. Powstała po to, by zaspokoić potrzeby wymagających Klientów, przyspieszyć proces tworzenia oprogramowania, a przede wszystkim zminimalizować powstawanie błędów.