Integracja z Facebookiem
01/03/2011

Integracja z Facebookiem

Chcąc w jak największym stopniu zintegrować naszą stronę firmową z serwisem Facebook, stworzyliśmy aplikację fb do automatycznego importu galerii, prezentujących zdjęcia realizowanych zleceń.

Wkrótce postaramy się dodać kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami szeroko pojętych aplikacji Facebook, które od prostych widgetów, przez gry społecznościowe po zaawansowane sklepy, potrafią w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością.

Rozpoczęcie przygody z aplikacjami Facebook proponujemy od katalogu dostępnego na stronie www.facebook.com/apps, by następnie zgłębić aspekty techniczne na stronie developers.facebook.com. Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy i przygotujemy najlepsze rozwiązanie spełniające postawione założenia.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane powstają w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie firm oczekujących niestandardowych rozwiązań dla prowadzonej przez siebie działalności.  Mogą mieć one bardzo różne zastosowanie – np. wzbogacają istniejące oprogramowanie firmy o nowe funkcje lub automatyzują czasochłonne czynności wykonywane dotychczas „ręcznie” .

Zespół Purple Stone tworzą  doświadczeni  programiści budujący aplikacje dedykowane w technologii Microsoft .NET.