Integracja z Facebookiem
01/03/2011

Integracja z Facebookiem

Chcąc w jak największym stopniu zintegrować naszą stronę firmową z serwisem Facebook, stworzyliśmy aplikację fb do automatycznego importu galerii, prezentujących zdjęcia realizowanych zleceń.

Wkrótce postaramy się dodać kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami szeroko pojętych aplikacji Facebook, które od prostych widgetów, przez gry społecznościowe po zaawansowane sklepy, potrafią w znacznym stopniu przyczynić się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością.

Rozpoczęcie przygody z aplikacjami Facebook proponujemy od katalogu dostępnego na stronie www.facebook.com/apps, by następnie zgłębić aspekty techniczne na stronie developers.facebook.com. Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy i przygotujemy najlepsze rozwiązanie spełniające postawione założenia.

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.