14/03/2011

Najnowsze Demoty - Aplikacja Facebook

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa aplikacja w serwisie Facebook.com - Najnowsze Demoty. Aplikacja umożliwia przeglądanie i komentowanie najnowszych demotywatorów bez opuszczania Facebook'a.

Aby przeglądać najnowsze demotywatory wystarczy zezwolić aplikacji na dostęp do podstawowych danych. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania demotywatorów umieszczeonych zarówno na tzw. "głównej", jak i w "poczekalni". Serwis automatycznie, co jakiś czas aktualizuje dane, aby prezentowane demotywatory były aktualne.

Warte uwagi jest, że aplikacja może zostać umieszczona jako zakładka na Fan Page'u. Administratorzy stron mogą zarządzać demotywatorami wyświetlanymi na ich stronie w aplikacji.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji i podzielenia się uwagami.

Najnowsze-Demoty.pl

Aplikacje webowe

Coraz więcej firm odpowiada na potrzeby społeczeństwa informacyjnego i decyduje się na wdrożenie zdalnych rozwiązań, w oparciu o które może bardziej zautomatyzować swoją pracę, a także budować trwałe relacje z klientami.

Zespół Purple Stone kompleksowo pomaga w bezpiecznym przeprowadzaniu tej inwestycji, począwszy od analizy potrzeb i doboru do nich najbardziej optymalnego rozwiązania, poprzez wdrożenie,  zabezpieczenie, udostępnienie go zdalnie i monitorowanie poprawności jego działania.