14/03/2011

Najnowsze Demoty - Aplikacja Facebook

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa aplikacja w serwisie Facebook.com - Najnowsze Demoty. Aplikacja umożliwia przeglądanie i komentowanie najnowszych demotywatorów bez opuszczania Facebook'a.

Aby przeglądać najnowsze demotywatory wystarczy zezwolić aplikacji na dostęp do podstawowych danych. Użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania demotywatorów umieszczeonych zarówno na tzw. "głównej", jak i w "poczekalni". Serwis automatycznie, co jakiś czas aktualizuje dane, aby prezentowane demotywatory były aktualne.

Warte uwagi jest, że aplikacja może zostać umieszczona jako zakładka na Fan Page'u. Administratorzy stron mogą zarządzać demotywatorami wyświetlanymi na ich stronie w aplikacji.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji i podzielenia się uwagami.

Najnowsze-Demoty.pl

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.