Nowa witryna
24/01/2011

Nowa witryna

Po długich przygotowaniach oddajemy do Państwa dyspozycji stronę firmową Purple Stone. Znajdą Państwo na niej dokładną ofertę naszej firmy, technologie w których się specjalizujemy, zrealizowane projekty oraz prezentacje wideo na których postaramy się przybliżyć i zaprezentować najnowsze trendy w dziedzinie IT.

Zapraszamy do współpracy!

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.