04/03/2011

Serwis www.IleMamLat.pl

Kilka dni temu uruchomiony został serwis www.IleMamLat.pl. Jedyny w Polsce portal umożliwiający zgadywanie wieku osób na zdjęciach. Jeżeli zastanawiasz się na ile lat wyglądasz na zdjęciach - wystarczy dodać je do serwisu, aby w krótkim czasie się przekonać.

Serwis udostępnia użytkownikom zaawansowane statystyki dotyczące dodawanych zdjęć. Zostały one podzielone według płci oraz wieku. Użytkownik ma również dostęp do statystyk prezentujących jak dobrze ocenia wiek innych osób.

Całość serwisu została zintegrowana z serwisem Facebook.com, dzięki czemu bardzo łatwo można dodać zdjęcia wcześniej dodane w serwisie Facebook.com - wystarczy kliknąć, określić wiek, a zdjęcie samo zostanie pobrane.

Co więcej za kilka dni zostanie udostępniona aplikacja Facebook umożliwiająca pełną funkcjonalność portalu IleMamLat.pl z poziomu serwisu Facebook.com

 

Zapraszamy do odwiedzin www.IleMamLat.pl

Serwisy WWW

Internet jest najszybszym źródłem informacji i największą ich bazą. To właśnie w nim codziennie, o każdej godzinie dnia i nocy, mnóstwo ludzi poszukuje kontrahentów, towarów, usług i biznesowych kontaktów. Dlatego każda, nawet najmniejsza firma, powinna zadbać o to, by dobrze ulokować się  i zaprezentować się wirtualnej przestrzeni. Aby to zrobić, potrzebuje profesjonalnej strony www, dzięki której potencjalni klienci będą mogli łatwiej ją odnaleźć.  

Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych wizytówek www oraz firmowych stron wyposażonych w systemy zarządzania treści CMS. Systemy cms proponujemy firmom, które zamierzają często uaktualniać swoją stronę i poprzez nią utrzymywać relacje z Klientami.