04/03/2011

Serwis www.IleMamLat.pl

Kilka dni temu uruchomiony został serwis www.IleMamLat.pl. Jedyny w Polsce portal umożliwiający zgadywanie wieku osób na zdjęciach. Jeżeli zastanawiasz się na ile lat wyglądasz na zdjęciach - wystarczy dodać je do serwisu, aby w krótkim czasie się przekonać.

Serwis udostępnia użytkownikom zaawansowane statystyki dotyczące dodawanych zdjęć. Zostały one podzielone według płci oraz wieku. Użytkownik ma również dostęp do statystyk prezentujących jak dobrze ocenia wiek innych osób.

Całość serwisu została zintegrowana z serwisem Facebook.com, dzięki czemu bardzo łatwo można dodać zdjęcia wcześniej dodane w serwisie Facebook.com - wystarczy kliknąć, określić wiek, a zdjęcie samo zostanie pobrane.

Co więcej za kilka dni zostanie udostępniona aplikacja Facebook umożliwiająca pełną funkcjonalność portalu IleMamLat.pl z poziomu serwisu Facebook.com

 

Zapraszamy do odwiedzin www.IleMamLat.pl

Aplikacje Facebook

Imponująca i stale powiększająca się liczba osób korzystających codziennie z Facebooka, sprawia, że zarówno duże jak i małe firmy obowiązkowo włączają go do swoich strategii i planów marketingowych.  Aby efektywnie i skutecznie prowadzić  te działania, potrzebują dedykowanych, starannie przygotowanych aplikacji, dzięki którym wzbudzą duże zainteresowanie społeczności i zrealizują wytyczone zadania.

Zespół doświadczonych programistów Purple Stone czynnie bierze udział w rewolucji na tym rynku, wspierając swoimi pomysłowymi realizacjami firmy i przedsiębiorstwa, które chcą wyróżnić się z tłumu na tle setek powstających dziennie profili społecznościowych.