Magoo

Magoo

Aplikacja webowa działająca na wszystkich popularnych przeglądarkach usprawniająca działalność firmy produkcyjno handlowej produktów osłonowych (rolety, żaluzje, itp).

Aplikacja Magoo:

  1. umożliwia przygotowanie dokładnych wycen większości produktów, następnie w zależności od decyzji klienta generowane jest na jej podstawie zamówienie
  2. umożliwia generowanie plików PDF dla zamówień i wycen,
  3. współpracuje z systemem OPTIMA dzieląc dane o Kontrahentach i fakturach,
  4. oblicza czas produkcji i dostawy zamówienia uwzględniając obłożenie produkcyjne oraz trasy dostaw zamówień
  5. udostępnia zarządzanie premiami pracowników i ich czasem pracy

System Magoo ponadto zapewnia zarządzanie cenami oraz właściwościami wytwarzanych i sprzedawanych produktów oraz współpracującymi sklepami wraz z ich zniżkami.
Aplikacja działa zarówno w siedzibie firmy, jak i w sklepach zaopatrujących się w jej produkty, dzięki czemu proces wyceny oraz zamówień jest w pełni zautomatyzowany na każdym etapie.
System Magoo w pełni wykorzystuje technologię AJAX, dzięki czemu jedyne przeładowanie strony następuje po zalogowaniu, co więcej dzięki zaimplementowanym "okienkom" użytkownik może pracować nad kilkoma rzeczami na raz bez konieczności ich zamykania.

Szczegóły:

Klient

Cotrima

Adres aplikacji

magoo.magrolety.pl

Data wdrożenia

Styczeń 2010

Czas wykonania

13 miesięcy
Wiadomości:
  • System Magoo został uaktualniony o funkcję analizy marży. Dzięki wdrożonej modyfikacji użytkownik ma możliwość obliczenia opłacalności realizowanych zamówień z uwzględnieniem predefiniowanych kryteriów. Wynik obliczeń może zostać wyeksportowany do pliku Excel'a.

  • System Magoo został rozszerzony o kolejną modyfikację. Tym razem na zlecenie firmy Cotrima przygotowany został moduł umożliwiający automatyczne obliczanie kwot należności pracownikom za wykonane prace.

  • System Magoo pracował na serwerze Apache. W związku z aktualizacją sprzętu przygotowna została aktualizacja umożliwiająca działanie systemu na serwerze Microsoft IIS z wykorzystaniem 64bitowej bazy danych Microsoft SQL Server 2008 R2.