Najnowsze Demoty

Najnowsze Demoty

Najnowsze-Demoty to aplikacja działająca w serwisie Facebook.com. Aplikacja umożliwia przeglądanie najnowszych demotywatorów dodanych na stronie www.demotywatory.pl bez opuszczania Facebooka.

Użytkownik po zezwoleniu aplikacji na dostęp do podstawowych danych uzyskuje możliwość przeglądania demotywatorów. W lewej części aplikacji ma możliwość wyboru czy mają być wyświetlane demoty z "głównej", czy z "poczekalni". Dostępna jest również opcja wyszukiwania. Wystarczy podać nazwę lub numer, aby znaleźć odpowiednie obrazki. Po prawej stronie aplikacji dostępna jest nawigacja umożliwiająca szybkie przeglądanie.

Użytkownik może "polubić" każdy demotywator. W takim przypadku na ścianie pojawia się wpis ze zdjęciem oraz tytułem polubionego demota. Co więcej dostępny jest najnowszy plugin Facebook'a tj. komentarze. Do każdego demota przypisany jest oddzielny plugin umożliwiający wymianę poglądów oraz opinii.

Oprócz standardowej aplikacji Facebook, przygotowana została wersja do osadzenia na tzw. Fan Page'u. Wystarczy wejść na stronę aplikacji i kliknąć „Dodaj do mojej strony”. Na wybranej stronie zostanie dodana nowa zakładka, po której kliknięciu wyświetlone zostaną wybrane demotywatory. Każdy administrator takiej strony ma dostęp do panelu zarządzania, w którym może określić jakie demotywatory mają być wyświetlane. Może wskazać typ: główna, poczekalnia lub konkretne demoty oraz czy mają być wyświetlane komentarze.

Szczegóły:

Data wdrożenia

Marzec 2011

Czas wykonania

1 miesiąc
Wiadomości:
  • Na platformie Facebook.com możliwe jest tworzenie dwóch rodzajów aplikacji. Najpopularniejsze są standardowe aplikacje, najleprzym ich przykładem są gry. Drugi typ aplikacji kierowany jest do właścicieli Fan Page’ów. Osadzenie aplikacji na swojej stronie w znaczący sposób może urozmaicić jej działanie. Przykładem może być aplikacja umożliwiająca przeprowadzanie konkursów lub quizów.

  • Aplikacja Najnowsze-Demoty została przeniesiona na serwer z zainstalowanym certyfikatem SSL. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, również Ci przeglądający facebook'a z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia https, będą mogli w pełni korzystać z aplikacji ND.