IleMamLat.pl

IleMamLat.pl

IleMamLat.pl to jedyny w Polsce serwis umożliwiający ocenianie wieku osób na zdjęciach. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się na ile lat wyglądasz na zdjęciu – wystarczy je dodać na portalu aby się o tym w krótkim czasie przekonać.

Podstawową funkcją serwisu jest zgadywanie wieku osób przedstawionych na zdjęciach. W tym celu przygotowany został bardzo funkcjonalny formularz umożliwiający podanie wieku zarówno z wykorzystaniem klawiatury jak i samej myszki. Po oddaniu strzału użytkownik od razu zostaje powiadomiony o wyniku.

Serwis oprócz oceny wieku umożliwia dodawanie własnych zdjęć. Aby zapewnić wysoką jakość serwisu każde nowe zdjęcie musi zostać zaakceptowane przez administratora.

Zalogowany użytkownik ma dodatkowo dostęp do zaawansowanych statystyk dotyczących jego zdjęć. Oprócz podstawowych informacji takich jak liczba wyświetleń oraz średni wiek dostępne są statystyki procentowej skuteczności użytkowników zgadujących wiek użytkownika. Statystyki zostały podzielone według płci oraz wieku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest określenie jak dana płeć ocenia wiek użytkownika.

Dostępne są również statystyki oddanych strzałów. Tutaj również zostały podzielone według płci oraz wieku. W tym przypadku użytkownik otrzymuje informację np. jak dobrze ocenia wiek kobiet lub mężczyzn.

Ważną funkcją serwisu jest jego integracja s portalem Facebook. Użytkownik może połączyć swoje konto ilemamlat.pl z kontem facebook.com. Połączenie kont daje użytkownikowi możliwość przeglądania zdjęć (podzielonych na albumy) dodanych w serwisie Facebook i bezpośrednie dodanie ich do portalu ilemamlat.pl.

Wraz z serwisem został przygotowany panel administracyjny. Panel został oparty o platformę Bedrock. Administrator ma możliwość zarządzania wszystkimi zdjęciami, profilami oraz komentarzami. Dostępna jest również opcja powiadamiania użytkowników o nowościach z wykorzystaniem newsletter’a.